Херсон °C

У Херсоні нічний клуб оштрафували за рекламу

Новости » Общество
0
Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області під час здійснення контролю за дотриманням законодавства про рекламу у сфері зовнішньої реклами зафіксовано розповсюдження зовнішньої реклами з порушенням п.1 ст.20, п.1,3 ст.22 та п.5 ст.8 Закону України «Про рекламу».
Так, на білборді розповсюджувалася реклама одного із клубів м. Херсону з пропозицією куріння кальяну та проведення акції, відповідно до якої при замовленні кальяну замовник отримував другий кальян у подарунок. Це є порушенням п.3 ст.22 Закону України «Про рекламу». Клуб розповсюджував зовнішню рекламу з заохочуванням вживати тютюнові вироби. Крім того, у рекламних матеріалах використовувалося зображення справжньої зброї. Згідно з вимогами законодавства реклама з використанням зображення справжньої чи іграшкової зброї, вибухових пристроїв заборонена (п.1 ст.20 Закону України «Про рекламу»).
За даними фактами було заведено чотири справи щодо фактів порушення. За результатами їх розгляду щодо суб’єкта господарювання застосовані штрафні санкції у сумі 3 тис. грн., які були сплачені у добровільному порядку.
Крім того, спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області зафіксували розповсюдження зовнішньої реклами на фасадах магазинів однієї із торговельних мереж області з порушенням вимог ч.1 ст.16; ч.5 ст.8; ч.1 ст.10 Закону України «Про рекламу». Господарюючий суб’єкт даної торговельної мережі розміщував рекламу на фасадах своїх магазинів без наявності дозволу органу місцевого самоврядування. Крім того, зазначена реклама розцінюється як недобросовісна та така, що вводить в оману споживача, оскільки дана продукція не була підтверджена документально. За цими фактами було заведено вісім справ, за результатами розгляду яких накладено на господарюючого суб’єкта  штраф у сумі 28,02тис.грн.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: