Херсон °C

Фіскали та Укртрансбезпека домовилися контролювати автоперевізників-нелегалів

Общество, Экономика
0
Сьогодні відбулася робоча зустріч першого заступника начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Ірини Філіппової та начальника Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Ігоря Пастуха. Про це повідомляє прес-служба фіскального відомства.
У форматі жвавої дискусії представники обох установ обговорили та запропонували конкретні шляхи спільної взаємодії по організації роботи з легалізації найманої праці в різних галузях економіки нашої області. Це, насамперед, продовження активної роботи по встановленню осіб, які працюють без належного оформлення трудових відносин та сплати податків у сфері автоперевезень під час курортного сезону. Не залишаться поза увагою і власники маломірних суден, які надаватимуть послуги з  перевезення пасажирів річковим та морським транспортом. Під особливим контролем фіскалів області будуть перебувати суб’єкти господарювання, які використовують послуги з надання в оренду персоналу – аутстафінг. Логічним завершенням заходу стали домовленості про обмін інформаційними даними та узгодження плану спільних дій під час проведення  курортно-туристичного сезону 2017 року на Херсонщині.
За словами першого заступника начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Ірини Філіппової, сьогодні важливо об’єднати зусилля для створення комфортних та безпечних умов пасажирам та водіям на дорогах нашої області. Але головне навчити херсонців дотримуватися податкової безпеки: отримувати законодавчо встановлену заробітну плату, вчасно сплачувати податки та мати гідне пенсійне забезпечення. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: