Херсон °C

Херсонський онкологічний диспансер отримав грант на 125 тисяч гривень

Новости » Общество
0
Херсонський онкологічний диспансер отримав грант на 125 тисяч гривеньКомпанія AVON в Україні вперше надала грантову допомогу 5 державним обласним медичним закладам для боротьби проти раку молочної залози загальним розміром 625 тис. грн. «Момент скринінгу та ранньої діагностики треба виводити на доступний рівень. Так, зараз у комерційних клініках є дуже багато мамографічних апаратів, але не у всіх жінок є можливість отримувати цю послугу, цю консультацію. Тому саме через це виникла ідея міні-грантів, які б ми хотіли надати для онкоцентрів, які зможуть інвестувати їх у доступність раннього скринінгу, ранньої діагностики і давати можливість жінкам безкоштовно проходити обстеження», - сказала генеральний директор AVON в Україні та Грузії Карина Таковенко
Переможців національного конкурсу визначала експертна рада, до складу якої увійшли онкологи, фахівці променевої діагностики, громадські активісти, які перенесли захворювання на рак молочної залози.  В результаті конкурсного відбору було визначено 5 переможців серед яких є Херсонський обласний онкологічний диспансер. 
«Досвід багатьох країн ЄС свідчить, що рання діагностика дозволяє знизити смертність жінок від раку молочної залози до 30%. Скринінг дозволяє виявити пухлини розміром в міліметри, а це дозволяє не видаляти молочну залозу. Це дозволяє її залишити, не інвалідизувати жінку», - наголосила голова правління благодійного фонду «Здоров’я жінки та планування сім’ї» Галина Майструк. 
Головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур зазначила: "Ми дуже вдячні компанії AVON за увагу до проблеми раку молочної залози, за глибоку системну просвітницьку роботу та благодійні заходи, що роблять професійну медичну допомогу ближчою до жінок. Незважаючи на те, що скринінгові обстеження не є завданням спеціалізованих онкологічних закладів, у Херсонському обласному онкологічному диспансері профілактичні обстеження проводяться постійно. Отримані за програмою міні-грантів кошти допоможуть нам зробити ще доступнішим якісне мамографічне обстеження, в першу чергу, для сільського населення". Херсонський обласний онкологічний диспансер отримав грант на 125 тисяч гривень.
Рак молочної залози є найпоширенішим онкологічним захворюванням серед жінок в Україні. Згідно із останніми статистичними даними, щороку в Україні діагностується понад 16 000 нових випадків захворювань на рак молочної залози, в тому числі у Херсонській області більше 450 жінок щороку вперше чують діагноз "рак молочної залози". За умови ранньої діагностики, основою якої є мамографія, можливе повне одужання.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: