Херсон °C

Відтепер зручними рейсами з Херсона можна дістатись до Києва

Новости » Общество
0

Відкрито нові рейси на Херсонщину Київ-Херсон та Херсон-Київ.

Постійне авіасполучення зробить ближче до українців курорти Херсонщини: міста та пляжі Азово-Чорноморського узбережжя, надасть можливість ознайомитися з унікальними природними об'єктами: відвідати найбільшу пустелю у Європі Олешківські піски, всесвітньовідомий заповідник Асканія-Нова та побувати на термальних гейзерах.

Більше того, Міжнародний аеропорт «Херсон» відкриває нові можливості для українських кримчан, які тепер можуть скористатись послугами авіаперевізника, що стане альтернативою у зв’язку з тимчасовою анексією Криму, на території якого розташований аеропорт «Сімферополь».

Відтепер зручними рейсами з Херсона можна дістатись до Києва, а звідти у різні куточки світу.

Нагадаємо, що польоти будуть здійснюватися за таким розкладом:

№ рейсу

Напрямок

Дні

Виліт

Приліт

PS045

Київ – Херсон

щодня

19:55

21:10

PS046

Херсон – Київ

щодня

06:30

07:45

 

Сьогодні першим авіарейсом прилетіли очільник Херсонської області, народні депутати України та пасажири з Києва.

Запуск авіарейсу став можливим завдяки розвитку аеропорту «Херсон» за активної підтримки керівництва ОДА і обласної ради: закуплено необхідне обладнання для обслуговування повітряних суден, а саме: універсальне водило, трап, обладнання для обігріву і кондиціонування салону повітряних суден.

Придбання зазначеного обладнання було необхідною умовою для залучення авіакомпанії «МАУ» для співпраці з міжнародним аеропортом «Херсон» та розширені географії польотів.

Особлива увага в аеропорту приділяється підвищенню авіаційної безпеки, забезпеченню комфортних умов для пасажирів та залученню до роботи нових авіакомпаній.

У ході урочистостей, пов’язаних з відкриттям авіарейсу, усі присутні отримали у подарунок жовтні та блакитні футболки з датою рейсу та написом «Херсонщина - територія майбутнього».

Також для представників херсонських та київських ЗМІ відбувся брифінг, під час якого Андрій Гордєєв – голова Херсонської облдержадміністрації зазначив, що Урядом України прийняте рішення про дофінансування відновлення рубіжної доріжки та перону аеропорту «Херсон», адже центральні влади бачать, що Херсонський аеропорт є перспективним стратегічним об’єктом України, який активно розвивається й поступово набирає обертів у роботі.

Довідково.

Міжнародний аеропорт «Херсон» є важливим інфраструктурним об’єктом для розвитку економіки області. В цей об’єкт за період реконструкції інвестовано 120 млн грн. У 2017 році робота з розвитку аеропорту буде продовжена. Передбачено фінансування заходів на загальну суму 72,7 млн грн, у тому числі: з державного бюджету – 45,0 млн грн, з обласного бюджету – 15,9 млн грн, за рахунок власних коштів – 12,08 млн грн.

Регулярні рейси МАУ між Києвом і Херсоном виконуватимуться щодня на літаках «Ембрайєр-145» та «Ембрайєр-190» з двома класами обслуговування – бізнес та економічним.

Ціна квитка економічного класу в одну сторону з урахуванням всіх зборів та податків складає від 1047 гривень (ціни можуть змінюватися залежно від зміни курсу гривні до долара США).

Також на сьогодні здійснюються авіарейси Херсон-Стамбул-Херсон авіакомпанією «Turкish Airlines Inc.».

З 28 травня «Авіакомпанія Браво» відкриває чартерный рейс за напрямком Київ (Жуляни) - Анталія - Херсон - Анталія - Киев (Жуляни).

 

Довідка про авіакомпанію.

МАУ – сучасний мережевий авіаперевізник, який з'єднує міста України, а також нашу країну з 40 столицями і ключовими містами Європи, країн СНД, Близького Сходу, Азії, Африки, а також і інших континентів.

Авіакомпанія «МАУ» є провідним міжнародним авіаперевізником України. Збільшення авіарейсів саме цієї компанії з аеропорту «Херсон» додасть іміджу Херсонській області, дасть можливість розширення міжнародних контактів, розвитку інфраструктури, туризму і торгівлі.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: