Херсон °C

Подо-Калинівський ясла-садок дякує за допомогу

Новости » Общество
0
Подо-Калинівський ясла-садок дякує за допомогуКолектив Подо-Калинівського ясла-садка вдячний за благодійну допомогу постійному спонсору - депутату Олешківської райради Віктору Пунгіну. 
Про це працівники дошкільного навчального закладу пишуть у листі, на адресу редакції:
"З теплотою і вдячністю ми ставимося до Віктора Олександровича Пунгіна, голови СФГ «Восход», депутата Олешківської районної ради. Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає. Не секрет, що кожен  колектив дошкільного навчального закладу впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. Протягом останніх двох років, завдяки спонсорській допомозі Пунгіна В.О., Подо -Калинівський ясла-садок отримав відчутну благодійну допомогу в поповненні матеріальної бази нашого дитячого садка, в облаштуванні навчального закладу, створенні комфорту та затишку для дітей. Було придбано музичний центр, нову пральну машинку-автомат, м’які іграшки, ігрові куточки. На Благовіщення садочок отримав також гарний подарунок від депутата - 25 нових дитячих стільчиків у музичну залу. Жодне новорічне свято не відбувається без поздоровлень та отримання новорічних солодких подарунків дітям від нашого спонсора. 
Адміністрація та колектив Подо-Калинівського ясла-садка, батьки висловлюють слова щирої подяки Віктору Олександровичу Пунгіну за надану допомогу. Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а радість та надію, віддаючи себе дітям, які потребують небайдужого повсякденного піклування і уваги. Сподіваємося, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому. З  подякою і повагою, колектив Подо-Калинівського  ясла-садка".
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: