Херсон °C

Великодні дарунки з Уельсу

Общество, Здоровье
0
Виконавчий комітет та служба у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради вже давно співпрацюють з Фондом громади міста Херсон «Захист». Разом реалізовано багато благодійних проектів з підтримки та захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, потребують особливої уваги, залишились без піклування батьків. Фонд оперативно відгукується на прохання служби у справах дітей про допомогу, коли посадовці виявляють дітей, які не мають належного догляду, без елементарних засобів гігієни, одягу та харчування.
До Великодніх свят, завдяки співпраці органу місцевого самоврядування із Фондом розвитку громади Херсону «Захист», у Дніпровському районі  реалізований благодійний проект допомоги дітям, які  потребують посиленої уваги суспільства: знаходяться на лікуванні в міському реабілітаційному центрі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С.Лучанського» для онкохворих дітей, з ураженням центральної нервової системи, в обласній школі-інтернаті для дітей із вадами слуху.
Великодні дарунки для маленьких херсонців підготувала група українських волонтерів Уельсу (Велика Британія), з якою вже тривалий час підтримує зв′язки Фонд «Захист». Українці, що мешкають за кордоном, не забувають про своїх маленьких співвітчизників і  щиро намагаються підтримати та допомогти. Від іноземних друзів дітлахи отримали іграшки, засоби особистої гігієни та одяг. Також волонтери з Уельсу подарували дітлахам Великодні солодкі подарунки. Тож для добрих справ – не існує кордонів!
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: