Херсон °C

Херсонці продовжують збирати підписи для постраждалих від насильства в сім'ї

Новости » Общество
0
Херсонські активісти та працівники соціальних служб продовжують збирати підписи щодо відкриття в обласному центрі Кризового центру для членів сімей, в яких вчинено насильство в родині або існує реальна загроза його вчинення.
Поки що петицію підписали лише 48 осіб, однак соціальні служби продовжують закликати підписати даний електронний документ.
"За вчера больше 15 людей подписало петицию про открытие в Херсоне Кризисного центра для пострадавших от насилия. Давайте сделаем еще столько же подписей сегодня. Надеюсь на Ваши подписи", - написав на своїй сторінці Фейсбук заступник директора Херсонського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Богдан Руденко.
У тексті петиції йдеться не лише про створення центру, а й про захист постраждалих від насильства: "За даними статистики щорічно в м. Херсоні фіксується біля 1500 випадків насильства в сім'ях. Але реальна їх цифра, на думку експертів значно більша. Понад 90% випадків з них - насильство щодо жінок. Як мінімум 30% жінок потерпають від насильства в Україні. Це означає, що мінімум 40 000 херсонок незалежно від рівня доходів, освіти або соціального стану, потребують захисту і кваліфікованої допомоги. Але, якщо жінка (часто з дітьми) змушена через дії агресора, покинути житло, то безпечного місця для її перебування в нашому місті не існує. 
На жаль, Херсон – одне з небагатьох міст України, де досі немає повноцінного безпечного притулку для жінок, в якому можна було б отримати психологічну, юридичну та соціальну допомогу всім, хто має в цьому потребу. Для допомоги херсонкам, які опинилися в складних життєвих обставинах, підвищення обізнаності містян щодо протидії насильству в сім’ї вважаємо за необхідне: 
1. Створити в м. Херсоні комунальний заклад: Кризовий центр для членів сімей, де вчинено насильство або існує реальна загроза його вчинення; 
2. Надати приміщення та виділити фінансування на утримання Кризового центру; 
3. Створити цілодобову телефонну «гарячу лінію» в Херсоні, за якою мешканці міста можуть отримати підтримку та консультацію; 
4. Розробити місцеву програму з протидії насильства в сім'ї. "
Підписати петицію можна тут.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: