Херсон °C

Хто ж «викачає» переляк Миколі Райтаровському?

Общество, Политика
0

Хто ж «викачає» переляк Миколі Райтаровському? Цієї п’ятниці, 28 квітня, мала відбутись сесія Олешківської районної ради. Проте стало відомо, що сесія не відбудеться. Голова Олешківської РДА Микола Райтаровський своїм розпорядженням переніс засідання аж на 26 травня. Тобто розгляд усіх соціально економічних питань, які важливі для життєдіяльності району, знову відкладається.

Чому Микола Райтаровський так не хоче проводити пленарного засідання? Така позиція вказує на одне – боїться! Боїться, що депутатський корпус все ж таки зніме його із займаної посади. Перша спроба вже була наприкінці березня. Тоді, в ході таємного голосування по даному питанню, голоси депутатів розподілилися наступним чином: 18 – «за», 12 – «проти», 2 бюлетені, на думку членів лічильної комісії, були недійсними. Всього проголосувало 32 депутати.

-В одному з «недійсних» бюлетенів стояв не знак «+», як ми просили голосувати депутатів, - зазначила тоді голова лічильної комісії Світлана Карпухіна. – Замість цього депутат поставив галочку. Ми визнаємо цей бюлетень недійсним.

Через технічну помилку рішення щодо зняття Миколи Райтаровського так і не було прийняте. З того часу очільник райради боїться проводити сесії, але, як на нас, має пан Райтаровський боятися людського гніву, адже низка соціальних питань так і залишається невирішеною!

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: