Херсон °C

На свято Кам'янської Січі прибудуть делегації з усіх районів та міст області

Новости » Общество
0

Сьогодні в Херсонській ОДА відбулась робоча нарада з розгляду питань організації та проведення в області святкування 308-річниці заснування історико-культурної пам'ятки Кам'янська Січ та вшанування пам'яті кошового отамана Костя Гордієнка. Учасники наради розглянули організаційні питання різних сфер. Так, було визначено, що транспортне сполучення для бажаючих їхати на свято з Херсона буде забезпечено туди й назад. Автобуси чекатимуть на гостей свята на Площі Свободи з 7 до 8 години ранку 1 травня, і вже о 17:00 мають з Січі повертатися до Херсона. На свято прибудуть делегації з усіх районів та міст області.

Допомагатимуть організаційному штабу заходу 24 студенти різних вишів. Молодь ходитиме по різних локаціях святкування у футболках з написом "Запитай" та відповідатиме на питання гостей. Звісно, на свято завітають і козаки, вони пригощатимуть всіх смачним кулішем. Крім цього, організатори планують і виїзну торгівлю. Щодо безпеки та охорони - то і рятувальники, і поліція до заходу готові. Як і готовий до свята гостинно приймаючий Бериславський район.

У цьому присутніх запевнив місцевий голова РДА Олександр Гомон:

-Ми готові приймати свято. Ще звечора в неділю на території Січі чергуватимуть рятувальники про всяк випадок. Організаційні моменти ми вже повністю вирішили. На гостей свята очікує справжнє патріотичне дійство.

На свято Кам'янської Січі  прибудуть делегації з усіх районів та міст області

В цьому учасників наради запевнив голова робочої групи з вирішення відтворення та розвитку історико-культурної пам’ятки «Кам'янська Січ», депутат обласної ради Ігор Йосипенко:

-Поглянути на молодь під час фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів "Козацький гарт-2017", можливість поглянути на Січ з висоти пташиного польоту на повітряній кулі, послухати легендарний колектив "Танок на Майдані Конго", скуштувати козацького куліша - це лише короткий перелік того, що ми запропонуємо гостям! Впевнений, "Кам'янська Січ" цього року вразить всіх розмахом дійства!

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: