Херсон °C

Громадськість підтримує створення Агенції регіонального розвитку

Новости » Общество
0
Відбулося засідання робочої групи з питань створення Агенції регіонального розвитку Херсонської області за участі влади, громадськості та представників вищих навчальних закладів області.
Перед присутніми виступив один із ініціаторів від громадськості створення Агенції регіонального розвитку області Павло Ярмій, керівник громадської організації «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад». Він зазначив, що у створенні зазначеної агенції виграють усі сектори суспільства області – влада, громадські організації, науковці та бізнес. Консолідація їх зусиль дозволить здійснити розвиток області, що позитивно позначиться підвищенням рівня життя для усіх її мешканців.
В.о. заступника голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій у своєму виступі поінформував присутніх, що з кінця 2016 року в області здійснюються заходи щодо створення Агенції. Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 грудня 2016 року № 995 утворено робочу групу з питань створення Агенції, розроблено та затверджено покроковий план заходів.
22 лютого 2017 року проведено перше засідання робочої групи з питань створення Агенції, обговорено пропозиції створення установи, визначено цілі та завдання.
03 березня 2017 року на пленарному засіданні Херсонської обласної ради підписано чотиристоронній Меморандум про співпрацю між Херсонською обласною державною адміністрацією, обласною радою, громадськими організаціями "Центр реформ та місцевого розвитку” і "Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад”.
На сьогодні, відповідно до плану заходів, триває громадське обговорення проекту Положення про Агенцію, який розміщено на офіційному сайті обласної державної адміністрації та здійснюється підготовка проектів розпорядження голови обласної державної адміністрації і рішення голови обласної ради щодо участі в заснуванні Агенції.
Голова правління громадської організації «Центр реформ та громадського розвитку» Андрій Гінкул, який займається координацією створення таких асоціацій в регіонах України детально зупинився на механізмах створення зазначених рад.
За результатами спілкування учасники засідання підписали договір про співпрацю між чотирма громадськими організаціями: «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад», ГО «Розвиток», «Бізнес-Асоціація «Ми – Херсонці» та «Союз підприємців Бериславського району Херсонської області».
Представники трьох вищих навчальних закладів Херсонщини: Херсонський національний технічний університет, Херсонський державний університет та Херсонський державний аграрний університет підтримали ідею заснування Агенції. Проте з метою узгодження технічних питань, які виникли під час обговорення, вирішили провести додаткові консультації і визначитися з підписанням договору до середини травня цього року.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: