Херсон °C

На ТОВ «АТ Каргілл» гасили умовну пожежу

Новости » Общество
0
На ТОВ «АТ Каргілл» гасили умовну пожежу28 квітня у Каховському районі відбулися навчання з ліквідації умовної пожежі на об’єкті ТОВ «АТ Каргілл». Першим завданням було перевірити готовність співробітників Служби порятунку Каховщини до виконання дій за призначенням. За тактичним задумом у робочому трубопроводі сушильного цеху насіння сталося займання і вогонь вже перекинувся у вентиляційну шахту. Черговий підприємства негайно зателефонував на номер Служби порятунку «101» і повідомив про надзвичайну подію. За кілька хвилин до місця події прибули відділення чергового караулу 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Каховського району. По прибуттю на місце виклику вогнеборці розгорнули свої позиції і приступили до гасіння пожежі.
Завдання було виконане у повному об’ємі і професійно точно.

На ТОВ «АТ Каргілл» гасили умовну пожежу

 

На ТОВ «АТ Каргілл» гасили умовну пожежу

 

На ТОВ «АТ Каргілл» гасили умовну пожежу

 

На ТОВ «АТ Каргілл» гасили умовну пожежу

 

Після закінчення практичних завдань працівники Каховського міськрайуправління ГУ ДСНС поспілкувалися зі співробітниками   підприємства. Фахівці ДСНС розповіли їм про важливість проведення таких навчань, у ході яких люди навчаються навичкам як діяти у випадках надзвичайних ситуацій. Крім цього, зупинилися на важливих питаннях безпеки в екосистемах у пожежонебезпечний період. Слід відзначити, що на об’єкті серйозно ставляться до питань пожежної безпеки. У всіх приміщеннях є вогнегасники, пожежні рукава, а на території підприємства справні всі гідранти. Про блискавкозахист і пожежну сигналізацію подбали вже давно - вони знаходяться у робочому і перевіреному стані.
Загалом дуже добре, що у наш непростий час відбуваються такі об’єктові навчання. Адже у подальшому від результату їх проведення може залежати чиясь безпека – від здоров’я до життя.
ГУ ДСНС України у Херсонській області 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: