Херсон °C

Аматори Олешок влаштували свято для бійців "Київської Русі"

Общество, Культура
0
Аматорські колективи Олешківського Центру культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка та дитячої музичної школи підготували святковий концерт до Дня батальйону «Київська Русь» для військовослужбовців.
11-й батальйон територіальної оборони був створений навесні 2014 року та сформований з добровольців, переважно мешканців Києва та Київської області. Після підготовки в навчальному центрі «Десна», вже в липні 2014 року батальйон вирушив для виконання бойового завдання в зоні АТО. Бійці тримали оборону на блокпостах Слов’янська і в серпні були перекинуті для оборони Дебальцеве. На даному напрямку звільнили та успішно утримували кілька населених пунктів. Проте, 15 серпня 2014 року, потрапивши в засідку біля села Малоіванівка Луганської області, загинули та отримали поранення. Командир полковник Олександр Леонідович Гуменюк нажаль загинув і командування батальйону прийняв Олексій Савич. Завдяки патріотичному духу, прагненню звільнити свою землю та вправності командирів, батальйон швидко перетворився з частини, що мала стояти в третій лінії оборони, на передову бойову одиницю.
Захід був насичений духом патріотизму, гордості та палкої любові до рідної країни. Чудові номери військовослужбовцям подарували: Владислав Турчин соліст Олешківського ЦКД, Вероніка Тимошенко солістка народної вокальної студії «Мелодія» Олешківського ЦКД, керівник Наталія Медведська, Ніна Щербина солістка Олешківського ЦКД, Галина Сикорська солістка Олешківської ДМШ та жіночий вокальний ансамбль «Cantabile»  Олешківського ЦКД, керівник Катерина Романцова.
Військовослужбовці дуже тепло сприймали кожного, хто виходив на сцену. Кожному, хотілося сказати багато теплих слів та побажати тільки найкращого всій Україні. В ці тяжкі для всіх нас часи ми постали перед світом як сучасна українська нація. В нас прокинулися гідність, благородство і непохитний патріотизм. Озброєні вірою, переконанням та палкою любов’ю до своєї країни, ми обов’язково здобудемо Перемогу.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: