Херсон °C

Щодо виплати пенсій тимчасово переміщеним особам

Новости » Общество
0

Щодо виплати пенсій тимчасово переміщеним особамПостановою Кабінету Міністрів України від 08 червня 2016 року № 365 "Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам” було затверджено новий порядок призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та новий порядок здійснення контролю за проведенням соціальних виплат вище зазначеним особам.

Згідно з новим Порядком рішення щодо призначення пенсії, припинення або поновлення пенсії приймає Комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Для розгляду на Комісію структурний підрозділ з питань соціального захисту населення надає подання, до якого додається акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Для отримання пенсії особам, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, необхідно звернутися із заявою на запит електронної та паперової пенсійної справи до управління Пенсійного фонду України за фактичним місцем проживання. У разі призначення пенсії надається заява про призначення пенсії, у разі поновлення пенсійних виплат - подається заява на поновлення пенсії. До заяви про призначення, поновлення пенсії, або запит пенсійної справи пенсіонер обов’язково додає паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, яка видається органом соціального захисту населення згідно з Порядком оформлення та видачі довідок, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 509.

Після отримання заяви органи Пенсійного фонду надають списки осіб, від яких поступили заяви до структурного підрозділу соціального захисту населення для проведення перевірки достовірності зазначеної в заяві інформації про фактичне місце проживання внутрішньо переміщеної особи. За результатами проведення перевірки структурним підрозділом соціального захисту населення складається акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та готується подання щодо призначення відновлення соціальних виплат на Комісію. За результатами розгляду подання, з урахуванням акта обстеження матеріально-побутових умов, Комісія приймає рішення про призначення (відновлення) пенсії або про відмову в призначенні (відновленні) пенсії, копія якого не пізніше наступного робочого дня після прийняття рішення надсилається органу, що здійснює виплати. На підставі отриманого рішення Пенсійний фонд призначає (відновлює) пенсійну виплату внутрішньо переміщеній особі або припиняє виплату пенсій у разі відмови в призначенні або поновленні виплати пенсії.

 

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: