Херсон °C

Військовій прокуратурі зниклу зброю вдалося знайти

Новости » Общество
0

Військовій прокуратурі зниклу зброю вдалося знайтиВійськовою прокуратурою Херсонського гарнізону Південного регіону України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 413 КК України (втрата військового майна).

Досудовим розслідуванням установлено, що 4 травня 2017 р. військовослужбовець-контрактник однієї з військових частин на Херсонщині, знаходячись в наметовому таборі частини, яка дислокувалася поблизу Олешківського (Цюрупинського) району Херсонської області, порушуючи правила зберігання, втратив ввірену йому для службового користування зброю, а саме АКСУ з магазином.

На місце події одразу виїхали слідчі військової прокуратури. Завдяки скоординованим та чітко проведеним невідкладним слідчим діям, у той же день ввечері зниклу зброю вдалося знайти, приховану за 200 м від наметового табору частини.

Наразі військовою прокуратурою Херсонського гарнізону продовжуються вживатися заходи для встановлення особи, причетної до викрадення зброї.

Військовослужбовцю, який халатно поставився до своїх безпосередніх обов’язків, готується повідомлення про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення.

За скоєний злочин йому загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: