Херсон °C

У Верхньому Рогачику проводять безкоштовні онкоогляди

Общество, Здоровье
0
У Верхньому Рогачику проводять безкоштовні онкооглядиУ Херсонській області розпочала роботу програма безкоштовного онкоогляду для жителів області.
Відсьогодні виїзна бригада медиків Херсонського обласного онкологічного диспансеру працюватиме в Верхньорогачицькому районі. На зустріч зі спеціалістами вже прийшли десятки людей.
«Статистика, яку озвучує керівництво диспансеру, приголомшує: щорічно на Херсонщині фіксують до 4 000 нових випадків онкозахворювань. Більше 2 тисяч людей від цих захворювань помирає щороку. Причина одночасно і проста, і жахлива: сотні людей навіть не підозрюють про те, що їх вразив недуг. Ми розуміємо, що у більшості елементарно немає грошей на проходження обстежень. Тому було прийнято рішення створити мобільну бригаду фахівців, здатних провести онкоогляд прямо на місцях», – коментує нововведення Владислав Мангер.
Разом зі своїми колегами у Верхньорогачицькому районі сьогодні знаходиться і головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур. Працюватиме група в цьому районі щодня увесь тиждень, приймаючи жителів і з навколишніх сіл.
Дослідження проводяться за рахунок обласного та районних бюджетів.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: