Херсон °C

Нинішня влада формує суспільство рабів - Анатолій Гриценко

Общество, Политика
0
Нинішня влада формує суспільство рабів - Анатолій ГриценкоПро це голова координаційної ради політичної  партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко заявив на прес-конференції, під час візиту до Херсонщини.
- Олігархат має бути знищений, як клас. Україна має забути  це слово, як і подібних особистостей. Це як «лежачий поліцейський» на шляху розвитку України. Друга велика проблема - корупція. Такого не було навіть при Кучмі та Януковичі. А це підриває віру громадян, в тому числі солдат в окопах. Багато хто каже, що це завдання майже неможливо виконати. Це неправда. Я знаю рецепт. Боротьба з корупцією має розпочатись з першого крісла країни. – заявив журналістам Анатолій Гриценко.
Зараз в державі створюється багато органів, єдине завдання яких – боротьба з корупцією у будь-якому прояві. Проте це все не запрацює, доки не в країні не з’являться реальні покарання за це ганебне явище.
До Верховної Ради внесено законопроект 4109. У ньому передбачається ввести жорстку відповідальність для людей, від яких напряму залежить правосуддя: слідчих, прокурорів та суддів. Цим законопроектом за хабарництво пропонують саджати їх до в’язниці на все життя і конфіскувати все майно. Бо коли немає відповідальності, то жодні норми працювати не будуть.
Третя велика проблема України – високі тарифи.
- Влада своїми діями та заангажованими призначеннями довела до того, що 70% наших громадян залежать від субсидій. І показує це як досягнення. Панове, це ганьба! Виходить, що нинішнє керівництво держави формує не суспільство вільних людей, а суспільство рабів. А це те саме, що зробив у Росії Путін. – заявив Анатолій Гриценко.
Поділився голова партії «Громадянська позиція» і власним баченням, які саме реформи зараз необхідні Україні.
По-перше, судова. На думку Анатолія Гриценка, має бути встановлена така планка, як в Європі. Щоб людина знала, що суд реально захистить її та її інтереси. 
Другий аспект – Україна нарешті має стати енергонезалежною. Адже зараз вітчизняні підприємці витрачають більше енергії на виробництво одиниці товару, ніж їх європейські колеги. Тому ми не можемо з ними конкурувати.
- Саме тому ми і залежні від Росії. Хоча я давно говорю, Україні російський газ взагалі не потрібен. У нас стільки ресурсів, що енергію ми можемо експортувати і заробляти на цьому. – зазначив Анатолій Гриценко.
І третя необхідна країні реформа – силового блоку. Бо, на думку колишнього міністра оборони, лише чверть силовиків готують захищати народ. Усіх інших – захищати владу від народу.
- Усі ці зміни має ініціювати Президент. А він цього робити не буде. Як і повертати Крим найблищим часом. – заявив Анатолій Гриценко.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: