Херсон °C

Херсонські школярі провели ярмарок солодощів

Новости » Общество
0
Херсонські школярі провели ярмарок солодощівУ стінах рідної Молодіжної загальноосвітньої школи-саду І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської ради із самого ранку з пакуночками у руках, несли учні та батьки різноманітні смаколики. Так смачно у школі не пахло ніколи! Не перелічити дивовижно смачних та яскраво оформлених тістечок, тортиків, млинців, вареників, кексів, печива…і все таке смачненьке та недороге!
На шкільній території  яблуку ніде було впасти від відвідувачів, готових купити все, що так дбайливо та якісно приготували самі діти та їх батьки. Не залиши без уваги ярмарок і почесні гості: представники Антонівської селищної ради, депутат міської ради Лугова Г.Л., депутат обласної ради Рожков Ю.Г.
Перед початком ярмарку до уваги гостей представлено святкове дійство за участю учнів школи, вчителів та самих найменших – вихованців дошкільної групи.
Надворі лунала музика, відбувався справжній ярмарок: хтось вигукував і рекламував свій товар, хтось торгувався – було гамірно,весело та смачно! Продавцями були самі діти та їх батьки. А щоб мешканці селища дізналися про ярмарок,  було розміщено оголошення у людних місцях, на сайті школи.
Беручи участь в  ярмарку, шкільна родина нашої школи відчула, що сила народу в його єдності. Лише тоді, коли ми разом – ми велика, непереможна сила.
Отримані під час ярмаркування кошти, підуть на придбання необхідного для потреб учнів школи-саду.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: