Херсон °C

В Олешківському районі відбувся І етап "Джури"

Новости » Общество
0
В Олешківському районі відбувся І етап "Джури"Попри те, що ця гра проводиться в Україні уже понад десять років, у нашому Олешківському районі такої масовості вона набула вперше. Її учасників привітали, начальник відділу освіти РДА В.В.Котюк , голова спілки ветеранів АТО О.Г.Зарівний, командувач військової частини О.О.Федюнін.
Команди (рої) школярів змагалися за звання кращих у 5 конкурсах:
«Впоряд» (стройова підготовка);
«Смуга перешкод»
«Стрільба» (виконання стрільб з пневматичної зброї);
«Рятівник» (змагання з надання першої долікарської допомоги та рятувальні роботи);
«Перетягування канату».
Оцінювало змагання журі у складі: командувач військової частини Федюнін О.О.,голова спілки ветеранів АТО О.Г.Зарівний, військовослужбовці В.Чернявський, С.Бурячок, заступник завідувача ОРМК Канівець Л.Б., методист ОРМК Спільна І.С. .
Загалом змагання видалися дуже насиченими – і за подіями, і за кипінням пристрастей. Усі команди були гарно підготовлені та налаштовані на перемогу. Допомагали зібратися духом і численні групи підтримки, серед яких наймасовішою стали представники Костогризівської ЗОШ І-ІІІст..
За результатами змагань, місця розподілилися наступним чином:
І місце посіла Олешківська гімназія рій «Лицарі волі»
ІІ місце – Костогризівська ЗОШ І-ІІІст. рій «Сталеві вовки»
ІІІ місце – Великокопанівська ЗОШ І-ІІІст. рій «Гайдамаки»
Привітав переможців і вручив нагороди начальник відділу освіти В.В.Котюк та командувач військової частини О.О.Федюнін. .
Хочеться вірити, що на теренах гри сформується нова генерація українців, сповнених мужності, відваги, рішучості, наполегливості, ініціативності.
У найближчій перспективі – виїзд команди-переможниці для участі в обласному етапі змагань. Вболіваємо за представників нашого району та зичимо їм перемоги!
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: