Херсон °C

В Антонівці дітей вчать жити, як в Європі

Новости » Общество
0

 

В Антонівці дітей вчать жити, як в ЄвропіСьогодні в Антонівській ЗОШ №21 учні школи разом із вчителем презентували результати впровадження проекту в їхній школі та продемонстрували інструменти та підходи, завдяки яким вони отримали право називатися юними енергоаудиторами та енергоменеджерами.

Після успішного втілення проекту «Школа Енергії», наприкінці 2016 року у 15 найактивніших школах Асоціація «Енергоефективні міста України» розпочала реалізацію другого етапу проекту - «Школа Енергії 2.0».

Стартував проект з підписання школами Енергетичних декларацій, в яких вони взяли на себе зобов'язання впровадити систему енергетичного менеджменту, інформувати про результати енергомоніторингу шкільну громаду, пропонувати заходи зі зменшення енергоспоживання та розповсюджувати інформацію серед персоналу школи, учнів, їхніх батьків та інших зацікавлених осіб.

В даний час школи проекту знаходяться в активній фазі реалізації проекту: здійснюють енергомоніторинг своїх будівель, готують аналітичні звіти та організовують основні інформаційні заходи проекту - Шкільні дні енергії, які розпочалися у квітні та продовжують відбуватись у травні у кожній школі проекту.

В Антонівці дітей вчать жити, як в Європі

 

 

Школа активно вводить нові технології. Директор навчального закладу Галина Лугова зазначила, що діти з великим інтересом ставляться до цієї роботи.

 

 


 

Директор проекту «Створення енергетичних агентств» Роберт Кюнне зазначив, що завдяки плідної роботи дітей і дорослих у школы помітні результати.


 

Хочеться відмітити, що аналогів такого навчального проекту в Україні немає.


Також сьогодні була відкритий абсолютний новий сучасний ігровий майданчик для дітлахів.

В Антонівці дітей вчать жити, як в Європі

 

В Антонівці дітей вчать жити, як в Європі

 

В Антонівці дітей вчать жити, як в Європі

 


 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: