Херсон °C

Херсонцям пропонуватимуть скаржитися в інтернеті

Новости » Общество
0
До херсонської влади звернувся з відкритим листом координатор проекту "УкрСкарга" Ярослав Концевий. «УкрСкарга» – безкоштовний віртуальний сервісний центр подання пропозицій та скарг, який має розпочати свою роботу з першого червня. Сайт розробила команда волонтерів. Головна його мета – покращення якості надання послуг та вирішення актуальних проблем населення, пов’язаних з отриманням послуг, шляхом залучення громадян. За допомогою "УкрСкарги" мешканці міста матимуть можливість швидко та зручно просигналізувати про порушення та проблеми, з якими вони стикаються в процесі отримання «життєво необхідних послуг», або надати пропозицію щодо удосконалення послуги. 
На сайті будуть розроблені та завантажені шаблони скарг та пропозицій, систематизовані по різним напрямкам та проблемам. Для заповнення скарги або пропозиції потрібно лише обрати варіант, внести необхідну інформацію та надіслати його у відповідну структуру.
У зв’язку із тим, що цей проект є одним із підсумків діяльності робочої групи, яка розглядала питання обґрунтованості тарифу та якості перевезень громадського транспорту, перший напрямок, якій буде відпрацьований – «скарги на якість перевезень у громадському транспорті».  

"Звертаюсь до керівників комунальних та приватних підприємств, для яких бачення проблеми є можливістю для вдосконалення та розвитку.
Разом із усіма бажаючими буде відпрацьовані розділи сайту, в залежності від специфіки надання послуги, розроблені шаблони скарг та звернень, а також процедура комунікацій (можливі алгоритми надання скарг), оприлюднення результатів, звітів, тощо.
Я надіслав листи із пропозицією долучитися до проекту «УкрСкарга» Херсонському міському голові, його першому заступнику (для залучення структурних підрозділів міської ради), а також 24 керівникам комунальних та приватних підприємств. Долучайтесь до ресурсу «УкрСкарга»!" - зазначено у листі.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: