Херсон °C

Последние новости

17:36
Прокуратура наполягає на триманні під вартою чоловіка, який здійснив наїзд на мопед з дітьми
16:52
Депутати Миколаївщини зацікавилися досвідом херсонських колег
16:51
Біля ТРЦ «Фабрика» обіцяють встановити світлофор
16:07
На подвір’ї херсонця поліцейські виявили насадження коноплі
15:45
Успіхи легкоатлетів Нової Каховки на Х юнацьких іграх Херсонщини 2019 року
14:57
Студенти ХДУ взяли участь у життєво необхідній акції
14:43
У Новій Каховці місцевий житель підторговував боєприпасами
14:38
Внесок платників податків Верхньорогачицького району у наповнення зведеного бюджету склав 14,6 млн. грн., - керівник фіскальної служби Херсонської області
14:31
Патрульні затримали ймовірного викрадача люку «на гарячому»
14:17
Херсонці привезли нагороди з чемпіонату України з легкої атлетики з естафетного бігу
Больше новостей

Ви стаєте тими, хто творить майбутнє України - О.Співаковський

Новости » Общество
0
Ви стаєте тими, хто творить майбутнє України - О.СпіваковськийЦього свята немає в жодному календарі, однак воно, без перебільшення, об’єднує всю країну. І кожен із нас — від малого до великого - вважає його своїм, близьким. Бо всі ми родом із дитинства. Тож сьогоднішнє свято, Свято Останнього Дзвоника, з повним правом можна вважати загальнонаціональним:)) Із чим усіх і вітаю!
Колись давно, коли шкільний дзвоник сповіщав про початок літніх канікул, ми з друзями завжди так чекали цієї радісної миті, що на початку травня вже ледь вистачало терпіння. Бо попереду було безтурботне літо, нас чекав Дніпро, нові друзі, книжки і футбол! Та коли одного разу його мелодія пролунала для нас востаннє, такої радості вже чомусь не було. В одну мить прийшло чітке усвідомлення: дитинство закінчилося, а доросле життя, якого давно прагнули, вже на порозі. Та от що там, за тим незвіданим порогом? Як воно далі все складеться? Досі пам’ятаю, як тривожно було тоді на душі, навіть руки трохи тремтіли... 
Думаю, сьогоднішні випускники відчувають приблизне те ж саме. Тому з позиції прожитих років і набутого досвіду хотілося б підбадьорити молодих колег. 
Дорогі мої юні друзі! Шкільний дзвоник, що пролунає сьогодні, дійсно останній у вашому житті. Школа, навчання в ній, безповоротно відпливає в минуле. Але там, де щось завершується, неодмінно починається щось нове. Це діалектика життя. Тому насправді цей дзвоник сповіщає про ті великі перспективи, що відкриваються перед кожним із вас. 
Сміливо йдіть у майбутнє! Школа озброїла вас необхідними знаннями і навичками, сформувала уявлення про світ, долучила до джерел культури і духовності. Але далі все залежатиме виключно від вас. 
Щиро бажаю кожному з вас відбутися у житті. І нехай вам не забракне наполегливості і характеру у досягненні тих висот у житті і професії, які ви визначите для себе. Та головне — завжди залишайтеся порядними людьми. 
На вас покладають великі сподівання не лише ваші батьки і вчителі, а й країна. Стаючи дорослими, ви перебираєте на себе відповідальність за землю, на якій живете, на якій колись житимуть ваші діти. Ви стаєте тими, хто творить майбутнє України. Не забувайте про це. Завжди вірте в себе, в свої сили, в свою країну.
В добру путь!
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: