Херсон °C

У Новій Каховці стартував міжнародний конкурс «VIVAT, MUSICA!»

Новости » Общество
0
У Новій Каховці стартував міжнародний конкурс «VIVAT, MUSICA!»Рекордну кількість учасників – 123 юних музиканта – у Новій Каховці зібрав цьогорічний міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, musiсa!».
Знаковим стало і те, що нарешті конкурс після довгих 10 років повернувся у рідні стіни – і відбувається у відновленому Палаці культури.
На урочистому відкритті до присутніх з привітальними словами звернулися міський головаВолодимир Коваленко, начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна, ієромонах Іларіон, генеральний директор ПАТ «Фірма Херсоноблагробуд» Анатолій Подофа, голова журі, заслужений діяч мистецтв України, композитор Богдана Фільц, засновник, творчий президент конкурсу Любов Працюк.
Вітаючи учасників і глядацьку аудиторію, відомий музичний діяч Валентина Кузикнаголосила, що за 17 років проведення конкурс набув широкої популярності і є одним з найпрестижніших в Україні,тож брати у ньому участь – вже значне досягнення. Після заснування «Vivat, musiсa!» у далекому 2000-у приклад Нової Каховки наслідували й інші міста, та лише наше продовжує відкривати нові таланти і нові музичні обрії для обдарованої молоді.
За першість у різних номінаціях цього року   змагаються музиканти з таких міст як Одеса, Київ, Хмельницький, Харків, Львів, Олешки, Каховка, Нетішин, Софіївка та ін. Звичайно ж, є серед учасників і наші талановиті земляки. До складу жюрі увійшли знані в усій Україні та за її межами музичні діячі, а незмінною його очільницею є музикознавець Богда Фільц.
Під завісу урочистого відкриття, після вітань та виступів місцевих музикантів, творчий дарунок присутнім презентував член журі, композитор Олег Польовий, після чого президент МКАМЮ «Vivat, musiсa!» Галина Ходос оголосила конкурс відкритим. Попереду – напружені і захоплюючі дні змагань, підсумки яких будуть підведені у суботу, 3 червня.
Бажаючі можуть відвідати прослуховування конкурсних програм юних музикантів.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: