Херсон °C

У Верхньорогачицькому районі працює 8 пришкільних таборів

Новости » Общество
0
29 травня у Верхньорогачицькому районі стартувала літня відпочинкова кампанія, яка триватиме до 16 червня.
З метою організації якісного відпочинку та оздоровлення дітей у літній період в районі функціонуватиме 8 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням: «Злагода» (Верхньорогачицька ЗОШ №1), «Романтик» (Верхньорогачицька ЗОШ №2), «Маяк» (Самійлівська ЗОШ), «Барвінок» (Первомаївська ЗОШ), «Криниченька» (Михайлівська ЗОШ), «Юність» (Чистопільска ЗОШ), «Дружба» (Ушкальська ЗОШ), «Сонечко» (Зеленівська ЗОШ). Послугами відпочинку охоплено 507 дітей пільгових категорій віком від 8 до 14 років, що становить 51% від контингенту дітей навчальних закладів району, а саме:
-діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування - 19;
-діти з багатодітних та малозабезпечених сімей - 154;
-діти інваліди - 3;
-діти, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС - 3;
-діти, що перебувають на диспансерному обліку - 27;
-талановиті та обдаровані - 17;
-діти працівників АПК та соціальної сфери - 70;
-діти учасників АТО - 9;
-діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені - 4.
-інші категорії - 201 дитина.
На проведення літньої відпочинкової кампанії та повноцінного функціонування пришкільних таборів із місцевого бюджету виділено 150 тис. грн., 60 тис. грн. - для взаємообміну групами дітей пільгових категорій з інших регіонів України та їх перевезення до місця відпочинку та у зворотному напрямку.
З метою організації змістовного дозвілля та з урахуванням вікових особливостей  вихованців в закладах відпочинку дітей складено плани виховної роботи, що включили в себе заходи з національно-патріотичного виховання, також передбачено функціонування загонів із вивчення іноземної мови та японської культури.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: