Херсон °C

Херсонщина вразила учасників фестивалю туристичної журналістики

Новости » Общество
0
Херсонщина вразила учасників фестивалю туристичної журналістикиТри дні на Херсонщині тривав ХII Фестиваль туристичної журналістики України, на який з’їхались журналісти з Харкова, Київа, Дніпра, Одеси і Запоріжжя аби відкрити Херсонщину-туристичну для українців.
Фестиваль вже добіг свого кінця і на переконання учасників справжнім відкриттям для них стало місто Нова Каховка та молодий курорт Хорли, який ще називають «маленьким Кримом».
У перший день гості області мали змогу ознайомитись з містом Херсон і його історією, після чого випробувати відроджений вид річкових перевезень, а саме прогулянку на «ракеті», яка за годину доставила їх до міста Нова Каховка. У Домі марочних коньяків «Таврія», який відомий на всю країну, журналісти ознайомились з історією створення напою та висадження виноградників, а відвідуючи завод, де розливають алкогольний напій,  мали змогу продегустувати марочні коньяки.
Також у Новій Каховці можна відвідати шато князя Трубецького, де виготовляють вино. А під садибою князя знаходяться унікальні водоспади, які утворились внаслідок вивільнення води з Каховської ГЕС.
Шлюзи самої ГЕС можна побачити з близька під час прогулянки на яхті по Дніпру. Або з берега, вздовж якого розташований парк, який займає 200 га і нараховує безліч джерел, що б’ють з-під землі.
Місто дивує унікальними «кам’яними вишиванками». Автором орнаментальних панно, що прикрашають кожен будинок кварталів по вулицях старої частини міста є художник і бойчукіст Григорій Довженко. В той час,коли були створені ці роботи, їх критикували, вважали  за непотрібне «вицяцьковування», марну трату сил, але тепер це справжня окраса міста.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: