Херсон °C

Жителі Великоолександрівського району, готуйтеся! До вас їдуть лікарі!

Общество, Здоровье
0
Жителі Великоолександрівського району, готуйтеся! До вас їдуть лікарі!Вже з 19 червня лікарі та фахові спеціалісти з Херсонського обласного онкологічного диспансеру почнуть працювати у Великоолександрівському районі. Розпочнеться медична «подорож» з районної лікарні. Нагадаємо, напередодні бригада лікарів працювала в Іванівському та Верхньорогачицькому районах. Результати обстежень медиків вийшли невтішними – у багатьох жителів сільської місцевості було виявлено онкозахворювання.
Ініціаторами подібних «робочих лікарських бригад» виступили голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер та головний лікар ХООД Ірина Сокур.
- У кожного з нас є приклади, коли онкозахворювання в найкоротший термін вирвало з життя когось із друзів або близьких. Тому всі знають, наскільки це страшно. Але також ми повинні усвідомити: будь-яку хворобу можна перемогти, якщо вчасно її діагностувати, - підкреслює Владислав Мангер. - Я звертаюся до всіх жителів Херсонської області: будь ласка, зберіться з духом, наберіться рішучості і прийдіть на зустріч з медиками, які проведуть якісну діагностику. Не бійтеся, не відмовляйтеся. Пройдіть хоча б профілактичний огляд, адже рак піддається лікуванню.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: