Херсон °C

“Позивний Бандерас” - у кадрі Тягинка

Общество, Культура
0
Ще в грудні минулого року Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією "ТРИ-Я-ДА ПРОДАКШН” контракт про надання кінопроекту "Позивний Бандерас” державної фінансової підтримки. Цей фільм знімають зараз у Тягинці Бериславського району. 
Події стрічки відбуваються восени 2014 року на Сході України у зоні проведення антитерористичної операції. Група розвідників на чолі з досвідченим розвідником Анатолієм Саєнком (позивний "Бандерас”) намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока. Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються біля рідного села Бандераса, яке він давно покинув, і мешканці якого ставляться до нього як до зрадника. 
Режисер фільму - Заза Буадзе ("Червоний”, "Ніконов та компанія”), продюсер – Сергій Баранов ("Хеппіпіпл”, "Інді”, "Контракт”). Зйомки стартували всередині травня на Одещині і зараз тривають на Херсонщині. У головній ролі Олег Шульга – актор Дніпропетровського театру "Верим”, який був добровольцем у зоні антитерористичної операції на Сході України.
В епізодичних ролях у фільмі грають справжні військові Збройних Сил України, які брали участь у антитерористичних діях на Сході України.
З червня зйомки кінофільму продовжують у Тягинці за участі місцевих жителів. Базою зйомок є сільський Будинок культури. Місцеві мешканці з цікавістю стежать за створенням кінофільму та цікавими спецефектами.

“Позивний Бандерас” - у кадрі Тягинка

 


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: