Херсон °C

З обласного бюджету на безкоштовні обстеження для населення виділили більше 6 мільйонів

Общество, Здоровье
0
З обласного бюджету на безкоштовні обстеження для населення виділили більше 6 мільйонівУправління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад Херсонської обласної ради звітує про стан виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області, в частині забезпечення населення безкоштовним медичним обстеженням.
Так, станом на 01 червня 2017 року використано 2377,7 тис. грн (1338,2 грн у грудні-січні (100% до плану) та 1039,5 тис. грн у лютому-травні (20,4 % до плану)).
Відзначимо, що кошти в сумі 1338,2 тис. грн, які виділені у минулому році, використані за 3 місяці, що в середньому складає по 446,1 тис. грн в місяць. У поточному році цей показник в середньому складав 259,9 тис. грн в місяць.
Станом на 01 травня 2017 року залишок коштів складав 4067,5 тис. грн.
Слід зазначити, по 6 медичних закладах (обласна клінічна лікарня, дитяча обласна клінічна лікарня, обласний онкологічний диспансер, обласний госпіталь ІВВ, обласний кардіологічний диспансер, обласна психіатрична лікарня) проводилися тендерні процедури на загальну суму 4493,8 тис. грн. На даний час тендерні процедури завершені.
Загалом за період, починаючи з грудня 2016 року з обласного бюджету на виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області, в частині забезпечення населення безкоштовним медичним обстеженням виділено 6445,2 тис. грн (у 2016 році – 1338,2 тис. грн, у 2017 році – 5107,0 тис. грн).
З метою здійснення дієвого контролю за ефективним впровадженням програми, 13 червня працівники управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області Херсонської обласної ради провели опитування пацієнтів щодо безкоштовної діагностики.
В усіх дев’яти обласних медичних закладів, в яких проходило опитування, не виявлено порушень. Не встановлено фактів оплати за аналізи, що входять до переліку безкоштовних, в дитячій обласній клінічній лікарні, обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни, обласній психіатричній лікарні, обласній інфекційній лікарні ім. Г.І. Горбачевського, обласному протитуберкульозному диспансері, обласній лікарні відновного лікування, обласній клінічній лікарні та обласному онкологічному диспансері.
 У вищезазначених закладах належним чином здійснюється інформування пацієнтів про перелік безкоштовних аналізів та досліджень. Зокрема, відповідні оголошення розміщені на інформаційних дошках та на кабінетах УЗД.
Херсонська обласна рада здійснює постійний контроль за якістю реалізації безкоштовної медичної діагностики.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: