Херсон °C

У Горностаївській ОТГ створили 7 старостинських округів

Новости » Общество
0
У Горностаївській ОТГ створили 7 старостинських округівВ межах виконання законодавства з питань децентралізації та за результатами виборчого процесу, що відбувся 30 квітня цього року створено Горностаївську об'єднану територіальну громаду. Більшістю голосів мешканці громади обрали на посаду селищного голови  Дмитра Валерійович Ляхна.
Мешканцями об'єднаної громади є жителі Заводівської, Маринської, Ольгинської, Червоноблагодатненської, Козаче-Лагерської, Славненської та Великоблаговіщенської сільських рад, виконавчі комітети та депутати яких припинили свою діяльність.
Перша сесія депутатського корпусу новообраної селищної ради ухвалила рішення у відповідності до діючих законів про створення старостинських округів. Цим рішенням визначено представництво інтересів жителів населених пунктів колишніх сільських рад, що увійшли до об'єднаної територіальної громади.
На підставі рішення в Горностаївській об'єднаній територіальній громаді створено 7 старостинських округів:
- Великоблаговіщенській старостинський округ (села Велика Благовіщенка, Василівка, Новоєлизаветівка);
- Заводівський старостинський округ (село Заводівка);
- Козаче-Лагерський старостинський округ (села Козачі Лагері, Нові Олешки);
- Маринський старостинський округ (села Маринське, Вільне);
- Ольгинський старостинський округ (села Ольгино, Кочубеївка);
- Червоноблагодатненський старостинський округ (села Червоноблагодатне, Красне, Лопатки, Червона Поляна).
Наразі триває реорганізація юридичних осіб сільських рад, правонаступником прав і обов'язків яких є Горностаївська селищна рада. Створено відповідні комісії для внесення відповідних змін, визнчення відповідальних за внесення змін до Єдиного державного реєстру, переведення чи звільнення працівників, тощо.
Контроль за виконанням відповідних рішень здійснює постійна комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв'язку та інформації, будівництва, розвитку, підприємництва, а також з питань обліку, управління та приватизації  комунального майна та агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, соціального розвитку села та житлово-комунального господарства.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: