Херсон °C

Як формується Херсонський госпітальний округ

Общество, Здоровье
0
Як формується Херсонський госпітальний округ12 червня 2017 року в Голопристанській районній державній адміністрації та районній раді відбулась робоча нарада щодо подальшої роботи Херсонського госпітального округу. Захід відбувся за ініціативи голови районної державної адміністрації Тетяни Гасаненко та присутності директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА Віктора Короленка, Голопристанського міського голови Олександра Бабича, голови райради Віталія Соловйова, голів райдержадміністрацій та районних рад, головних лікарів центральних районних лікарень Білозерського, Голопристанського, Каланчацького, Олешківського, Скадовського районів та міських клінічних лікарень м. Херсона.
Віктор Короленко зупинився на основних критеріях розпорядження КМУ від 22.03.2017 року №197-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Херсонської області». Так, багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування 1-го рівня має обслуговувати не менше 120 тис осіб, 2-го рівня - не менше 200 тис осіб. Зона обслуговування госпітального округу визначається своєчасністю доїзду до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, який не повинен перевищувати 60 хвилин.
У результаті реформи буде забезпечено головне - право мешканців отримувати якісну, своєчасну медичну допомогу, а медичні заклади в області будуть перепрофільовані, а не закриті. Кожен лікар зможе максимально реалізувати себе і мати максимально якісні умови для надання медичних послуг. Це принципові умови реформування вторинної ланки.
На засіданні постало питання створення госпітальної ради, до складу якої ввійдуть представники громад, делеговані відповідними радами, головні лікарі медичних закладів та інші представники громади.
Присутнім презентували реформу системи охорони здоров'я в 2017 році, а саме госпітальні округи, підготовлену Департаментом охорони здоров’я ОДА.
Головний лікар КП «Голопристанська центральна районна лікарня» Леонід Бритвін провів екскурсію закладом: побували у терапевтичному, дитячому, гінекологічному, травматологічному відділеннях. Варто зазначити, що учасники наради з цікавістю оглянули лікарню та прослухали про аспекти життєдіяльності закладу.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: