Херсон °C

У Херсоні вітали Почесних донорів

Общество, Здоровье
0
Щороку 14 червня Україна та світ відзначають Всесвітній день донора крові – день світової шани та вдячності людям, які добровільно і безкоштовно рятують мільйони життів, віддаючи власну кров. Деякі протягом життя встигають стати донорами більше 40 разів і отримують звання Почесного донора України.
На Херсонщині є такі самовіддані, чуйні до чужого лиха, здатні на самопожертву люди. Саме для них – Почесних донорів України - було організоване свято за ініціативи Дніпровської і Корабельної районних організацій Товариства Червоного Хреста та КУ «Херсонський обласний центр служби крові» ХОР за підтримки депутатів місцевих рад.
«Допомога іншим важлива для кожної людини, яка вважає себе гуманною. Допомога в підтримці здоров’я – важлива подвійно. Нехай ваша допомога завжди буде достойно оцінена і принесе користь тому, хто її потребує», - сказала у вітальному слові виконуюча обов’язки головного лікаря Херсонського обласного центру служби крові Ганна Лагутіна.
Багато щирих, теплих слів привітань і вдячності лунало в залі. Для Почесних донорів був організований концерт за участю народного артиста України Харіса Ширінського та заслуженого артиста України Віктора Гурби. Винуватці свята отримали цілу купу яскравих позитивних емоцій, а ще – квіти та подарунки.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: