Херсон °C

Нардеп розпочав новий соціальний проект для херсонців

Новости » Общество
0

Нардеп розпочав новий соціальний проект для херсонцівПро це повідомив народнийдепутат Олександра Співаковський у соцмережі. Тож щомісяця Олександр Володимирович буде спілкуватися з людьми біля під’їздів.

Нардеп розпочав новий соціальний проект для херсонців

«Наша команда розпочинає новий соціальний проект для херсонців під умовною назвою "Лавочка біля під'їзду”. Від сьогодні будемо методично, щомісяця, встановлювати по 5-6 лавочок біля під'їздів багатоквартирних будинків. Мета? Перш за все, звичайно ж, створити трохи комфорту для мешканців — аби людям було де перепочити, посидіти на свіжому повітрі тощо. Проте, починаючи цю акцію, маємо ще й, так би мовити, дальній приціл. І це зовсім не вибори:))) Просто останнім часом звернув увагу на те, що прийняти якісь важливі рішення нам доволі часто заважають наші роз'єднаність та небажання почути і зрозуміти один одного. І я не лише про політику, а про звичайні, повсякденні речі. Без обопільної згоди, погодьтеся, важко визначитись навіть стосовно кольору шпалер у вітальні:)) Не кажучи вже про вирішення глобальних питань життєдіяльності країни, міста, села...

Нардеп розпочав новий соціальний проект для херсонців

 

Нардеп розпочав новий соціальний проект для херсонців

 

Вмінню знаходити компроміси зараз вчаться і в новостворених об'єднаннях співвласників багатоквартирних будинків. Відчуття єдності, довіра і відкритість тепер є, напевне, визначальними для їхнього майбутнього речами. Довіра починається з розуміння - щоб зрозуміти людину, потрібно з нею поспілкуватися. А яке спілкування, якщо з сусідами по під'їзду ми навіть не вітаємося? Колись, коли люди ще відчували потребу у спілкуванні, майданчиками для обміну новинами, думками, рецептами були лавочки біля під'їзду. Зараз, мабуть, прийшов час повернути їм цю комунікативну роль:))
Дуже хочеться, щоб у людей, які сміливо взяли на себе функції по утриманню власних багатоквартирних будинків і створили ОСББ, все вийшло. І нехай нові лавочки біля під'їзду стануть місцем зародження дружньої спільноти ОСББ, маленьким кроком до їхнього успіху. Любіть і бережіть свій дім!
Хочу подякувати за підтримку ідеї та гарну фізичну форму:)) депутата Суворовської районної радиІван Глухов, мого помічникаAlexey Sakovnichта небайдужих мешканців будинку, які сьогодні встановили першу лавочку — у багатоквартирному будинку по пр.Кутузова, 4.
Подробиці дивіться у фотозвіті»,
- пише О.Співаковський.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: