Херсон °C

Херсонці, незадоволені результатом пікету біля ОДА, вирушили до мера Миколаєнко

Новости » Общество
0
Сьогодні вранці херсонці, які мешкають у будинках гнучкої схеми (мікрорайон Шуменський) вранці перекривали Миколаївське шосе та площу Перемоги. Таким чином херсонці привертали увагу влади до проблеми старих будинків. Після пікету городяни прийшли до будівлі Херсонської ОДА, але до них ніхто не вийшов. Активістам вдалося поспілкуватися з народним депутатом України Олександром Співаковським 
Городяни повідомили парламентарія про проблему - їх будинки "гнучкої схеми" зараз уже на межі руйнування. Є спеціальна обласна програма щодо вирішення цього питання, але з невідомих причин вона не реалізується. За словами активістів, ще в 2012 році на два будинки "гнучкої конструкції" держава виділила 56 млн. грн, але тоді гроші не встигли освоїти і всі кошти "пішли" назад.
"Я знаю про цю проблему, сам колись жив в тому районі. Можу сказати, що ті гроші, які отримують депутати-мажоритарники, я готовий віддати на ваші будинки. Зараз більше 9 млн грн даємо на мостоперехід, на дитячий садок. Будуть такі надходження - готовий направити їх на роботи по виселенню мешканців цих будинків ", - заявив нардеп, повідомляє видання "Херсон Онлайн"
Після розмов біля ХОДА, активісти вирушили до Херсонської міської ради - за їхніми словами, тепер відповідей на запитання щодо будинків "гнучкої" схеми вони вимагатимуть від міського голови Володимира Миколаєнка.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: