Херсон °C

Лікарні: опалення пелетами та нові дороги

Общество, Здоровье
0

Лікарні:  опалення пелетами та нові дорогиДля когось літо – час відпочинку. А для когось – час активної роботи і змін на краще.

Наприклад, комунальне підприємство «Олешківська центральна районна лікарня» Олешківської районної ради отримало новий асфальт на території медичного закладу.

Справа в тому, що через ями проблематично було підвозити хворих до приймального відділення.

- Районна рада виділила нам 97488 гривень на ремонт асфальтного покриття на території лікарні. Це на 320 квадратних метрів. Ремонтні роботи проводило місцеве підприємство – філія «Олешківське ДЕУ» ДП «Херсонський облавтодор», – розповідає головний лікар Олег Іванович Попенко.

Проте на цьому оновлення лікарні не завершується. За рахунок благодійних внесків проводять ремонт в кабінеті ендоскопії. А за рахунок оренди від аптечних кіосків - ремонт у кабінеті головного лікаря. Окрім цього, від держави лікарня має отримати 1,5 мільйона гривень. За ці кошти планують придбати мамограф і зробити ремонт у кабінеті, де він буде працювати.

Лікарні:  опалення пелетами та нові дороги

Лікарні:  опалення пелетами та нові дороги

Лікарні:  опалення пелетами та нові дороги

Центральна районна лікарня активно залучає альтернативу енергетику, аби максимально відмовитись від споживання газу.

- Є в нас спільний проект з ТОВ «Енерго-Груп» з Мелітополя. Вони звернулись до нас з пропозицією опалювати нашу лікарню пілетами. Вони беруть в оренду нашу стару котельню. Підприємство вже отримало нові котли, встановило їх. У нас є ще власна котельня з трьома котлами. Два працюють на опалення, а третій подає пару для пральні. Аби нам повністю відмовитись від газу, – треба вирішити питання прання білизни. За технологією ми маємо не просто прати речі, а кип’ятити їх. А для цього нам треба буде встановити електричні промислові машинки. У нашому договорі оренди ми прописали, що вартість послуг опалення має бути на 10% нижчою, ніж якби ми опалювались газом. Тобто ми будемо економити приблизно 300 тисяч гривень районному бюджету за опалювальний період. Свою газову котельню ми консервуємо. Якщо компанія з якихось причин не зможе надавати послуги з опалення, то вона має попередити нас за три місяці. За цей час в нас якраз буде змога повністю запустити власну газову котельню, аби пацієнти та персонал не мерзли в лікарні. Лікарні потрібно 3 пральних машини і одна сушильна. Орендар погодився придбати одну машинку власним коштом. А на інші ми просимо в районної влади 350 тисяч. Також у договорі прописано, що протягом трьох місяців фірма має зареєструватись в Олешках. Відповідно і сплачувати податки буде тут, – розповідає Олег Іванович.

Ольга Шостак

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: