Херсон °C

У Херсонській ОДА відбувся круглий стіл "Будуємо Європу"

Новости » Общество
0
1 серпня в Херсонській облдержадміністрації  відбулась зустріч очільника області Андрія Гордєєва зі співробітниками Представництва Європейського Союзу в Україні. Круглий стіл пройшов в рамках проведення інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Про це йдеться у повідомленні на сайті Херсонської ОДА.
«Херсонська область належить до одного з найбільш сприятливих регіонів України для розвитку високо інтенсивного овочівництва, завдяки наявності значних зрошувальних площ та достатньої кількості потужностей для їх переробки. Саме тому проект, спрямований на інтеграцію підприємств малого та середнього бізнесу у світову торговельну мережу, є для нас актуальним та своєчасним», - прокоментував голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.
В обговоренні взяли участь керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС Юргіс Вілчінскас, перший секретар Представництва ЄС з питань децентралізації та секторальних реформ Бенедікт Германн, міський голова Володимир Миколаєнко та заступник голови облдержадміністрації Євген Рищук.
«Україна для Європейського Союзу найпріоритетніша країна. Ми зосереджені на тому, щоб допомогти вашій країні перейти на європейські стандарти», - зазначив керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС Юргіс Вілчінскас.
Наостанок перший секретар Представництва ЄС Бенедікт Германн розповів про  особливості реформи децентралізації в Україні та порівняв їх з децентралізацією у країнах-членах Євросоюзу.
ДОВІДКА: Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» - це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить у нашій державі. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: