Херсон °C

"Херсонські авіалінії" підбили підсумки роботи за перше півріччя

Новости » Общество
0
"Херсонські авіалінії" підбили підсумки роботи за перше півріччяУчора, 31 липня, у Міжнародному аеропорту «Херсон» відбулось розширене засідання трудового колективу КП «Херсонські авіалінії» Херсонської обласної ради, присвячене підведенню підсумків роботи за перше півріччя 2017 року.
Разом із заступником голови Херсонської обласної ради Віталієм Булюком керівництво аеропорту проаналізувало результати роботи за різними напрямками діяльності. Зокрема, рівень авіаційної безпеки, наземного обслуговування повітряних суден, безпеки польотів, радіотехнічного забезпечення, організації авіаперевезень та ін. Зупинилися і на динаміці та структурі кількості рейсів, відправлених з аеропорту «Херсон».
Так, за перше півріччя аеропорт відправив 312 повітряних суден (187 міжнародних рейсів, 78 внутрішніх та 47 чартерних рейсів). У 2017 році аеропорт планує прийняти повітряних суден на 60% більше, ніж 2016 року.
«Зростання кількості рейсів та прихід кількох нових авіакомпаній – це результат плідної роботи колективу та вагомої підтримки зі сторони Херсонської обласної адміністрації та Херсонської обласної ради», – зазначив в.о. директора КП ХОР «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук.
За результатами діяльності КП «Херсонські авіалінії» на перше півріччя авіаперевезеннями з/до МА «Херсон» скористалися 41,0 тис. пасажирів. На внутрішніх рейсах перевезено 5,5 тис. пасажирів, на міжнародних – 28,9 тис. пасажирів, а на чартерних 6,6 тис. пасажирів.
Популярними залишають літні рейси до Анталії (Туреччина; по четвергах та неділях) та до Києва (щотижня), які продовжать доставляти пасажирів Херсонського аеропорту на морські узбережжя та до столиці України.
Разом з цим, у 2017 році аеропорт планує збільшити пасажиропотік на 60% , у тому числі за рахунок відкриття нового внутрішнього рейсу Херсон – Київ на 11,2 тис. чоловік.
«Колектив аеропорту «Херсон» має великий потенціал економічного розвитку та має можливості, які потрібно правильно використовувати для розвитку повітряних воріт Херсонської області – Міжнародний аеропорт «Херсон», – зазначив заступник голови облради Віталій Булюк та відзначив позитивну динаміку доходів від авіаційної та неавіаційної діяльності за перше півріччя 2017 року.
Серед першочергових завдань на друге півріччя 2017 року, за словами Віталія Кучерука, залишається реконструкція аеровокзального комплексу, зокрема, перебудова другого поверху для збільшення простору. А також робота над відкриттям нових сполучень до/з/через Міжнародний аеропорт «Херсон»: Мінськ-Херсон-Мінськ, Єреван-Херсон-Варшава, Херсон-Баку, Херсон-Польша, Львів-Херсон-Львів та інші.
За інформацією сайту Херсонської облради.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: