Херсон °C

У Херсоні слідчі склали присягу на вірність Українському народові

Новости » Общество
0
У Херсоні слідчі склали присягу на вірність Українському народовіЛави поліції Херсонщини сьогодні поповнили 27 слідчих. Вони пройшли жорсткий відбір. Кожен кандидат довів свою професійну придатність: склав тести, заліки з фізичної підготовки, військо-лікарську та поліцейську комісії. Всі вони мають вищу юридичну освіту, а також досвід роботи в правоохоронних структурах. 
За 4 місяці кандидати пройшли курс первинної професійної підготовки на базі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ. Заняття з майбутніми поліцейськими проходили у формі лекцій і тренінгів, застосовувалися мультимедійні засоби. Курсанти вивчали законодавчу базу, нормативно-правові акти, засвоювали на практиці тактичну та вогневу підготовку. Багато часу приділялося заняттям правильного поводження зі зброєю, техніці безпеки та діям у типових і екстремальних ситуаціях.
Церемонія присяги розпочалась з Державного Гімну України у виконанні оркестру Головного управління Національної поліції в Херсонській області. Право урочисто зачитати текст Присяги працівника Національної поліції України надали капралу поліції Павлу Полусмяку. 
З напутніми словами до випускників звернувся заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Микола Вербицький:
- Професія поліцейського дуже складна, особливо в такий непростий для держави час. Будьте вірними Присязі, слова якої ви сьогодні проголосили, а права і свободи громадян, які ви будете захищати, нехай стануть для вас основним пріоритетом у вашій службовій діяльності.
Завершилося свято урочистим маршем нових поліцейських
Відділ комунікації поліції Херсонської області.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: