Херсон °C

Хліборобському роду – нема переводу

Новости » Общество
0

Хліборобському роду – нема переводуПідзабутий за минулих часів звичай «обжинок» здавна був для селян чимось особливим. Адже в усі часи люди розуміли важливість і неоціненність хліборобської тяжкої праці. Сьогодні, попри всі технології та участь у жнивах комбайнів й інших машин, без участі хліборобів жнива просто не відбудуться. Крім того, всяка робота, пов’язана з землею, потребує господаря. Того, хто по-справжньому любить та поважає рідну землю, віддає належне її щедротам та дбає про кожного працівника, котрий жне дорогоцінні колоски пшениці.

Саме такий господар є у Миролюбівці. Це директор сільсько­­го­­­­сподарського кооперативу «Ра­­­дянська земля» Олександр Максимов. Під час свята він привітав усіх мешканців села:

«Для нас день закінчення жнив – завжди радісний. Хліб – одне з найсвятіших слів на землі, це наше життя. Це результат титанічної праці хліборобів, їхнього високого професіоналізму, самовідданості і досвіду. Турбота про хліб є рівнозначною турботі про країну, про благополуччя її жителів, про майбутнє нас всіх. Є чим пишатися сьогодні хліборобам, які роблять все можливе і неможливе для здобуття високих показників у зборі врожаю – це наші комбайнери. Всім хочу побажати міцного здоров’я, щастя, наснаги, терпіння, щедрої долі, успіхів у всіх починаннях, добрих врожаїв. Нехай в нашій державі буде мир, колосяться ниви, світить сонце і сміються діти».

Нещодавно село перейменували. Із Радянського воно стало Миролюбівкою. Громада села проголосувала саме за цю назву через те, що в усі часи тут панував спокій та мир. Про це розповів сільський голова Андрій Федак:

«Я працюю з 2006 року, і впевнений – весь добробут, який є у Миролюбівці – це завдяки людям, котрі тут живуть. Вони небайдужі і завжди об’єднаються для гарної справи. Наші селяни завжди приязно ставляться до ініціативи, до гостей, завжди радо зустрічають всіх, прислухаються до порад – от і маємо таку гарну місцину. Щодо врожаю, то це, звісно, заслуга всіх наших господарств і фермерів. Велика біда цього року – пожежі. Я не пам’ятаю стільки пожеж, скільки працюю в сільраді. Однак, майже з усіма проявами стихії ми впоралися самотужки, тільки двічі викликали рятувальників з пожежної охорони. Всі пожежі, які були загрозою для врожаю – ліквідували самостійно. Стосовно «обжинок», то це для нас, як погляд у минуле. Раніше ці свята влаштовували частіше, та ми повертаємося до своїх хліборобських коренів, до пам’яті своїх предків. Велика вдячність тим, хто працює на благо кожної родини, адже завдяки хліборобам ми має­мо хліб на столі.Дуже дякую СК «Радянська земля» за шану, яку вони віддають всім причетним до високих врожаїв. Сподіваюся, що вони й надалі підтримуватимуть всіх у Миролюбівці, і надалі у нас пануватимуть мир та добробут», – відзначив Андрій Федак.

Привітати аграріїв зі святом прийшли і члени кооперативу. Вдячність у кожній промові та побажання міцного здоров’я – всього цього було достатньо у привітаннях селян.

- Всі миролюбівці постійно дивуються з того, як такому невеликому колективу вдається завжди вчасно, якісно і самовіддано зібрати врожай, - привітала комбайнерів член СК «Радянська земля» Надія Кузнецова. - Ми вдячні вам за нелегку працю, за ваші недоспані ночі, за ваше уміння господарювати на землі. Тому що хліб уміють вирощувати не всі, а їдять його всі. Від щирого серця та від усієї адміністрації кооперативу, пайщиків, односельчан – низький уклін вам! Зібрати врожай, вчасно розрахуватися з людьми, нікого не образити і завжди мати гарний врожай – це справді результат професійної колективної праці. Бажаю вам, шановні комбайнери і працівники господарства, щоб всі дні були ясними, а дощі для врожайних нив – були вчасними.

Не залишилися осторонь від привітань і ті, хто керує об’єктами соціальної сфери Миролюбівки. Адже саме сільгосп кооператив, його комбайнери є першими їхніми помічниками та спонсорами.

- Гадаю, що сьогодні свято не лише комбайнерів, а всіх жителів села, - підкреслила директор Миролюбівської школи Лариса Рибачук. – Подібні свята завжди об’єднують людей і роблять наше життя набагато кращим. Гадаю, що в українського села ще все попереду, на нас чекає чудове майбутнє. Адже всі ми походимо зі славного хліборобського роду. Завдяки титанічній праці наших аграріїв є і в коморі, і на столі. Тож я бажаю вам здоров’я та наснаги, великих врожаїв та мирного неба над українською землею!

Привітали під час свята комбайнерів та їхніх помічників з різних сільських господарств: Андрія Максимова, Михайла Трачука, Дмитра Максимова, Олега Іванченкова, Сергія Семенчука, Михайла Михайлюка, Олександра Омельченка, Володимира Кутіщева, Миколу Горелікова, Сергія Гаврилюка, Олександра Півторака та Олександра Максимова. На знак великої пошани та вдячності за нелегку, але всім потрібну працю, хліборобам подарували великі українські короваї.

А вже після свята директор сільськогосподарського кооперативу «Радянська земля» Олександр Максимов нам розповів, що на святкуванні відчувалося, що село, не дивлячись ні на які проблеми, залишається родиною, і це його тішить найбільше…

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: