Херсон °C

У Горностаївському районі учасників АТО запрошують об'єднатися для вирішенння проблем

Новости » Общество
0
Об'єднатися заради вирішення проблемних питань учасників антитерористичної операції — мешканців Горностаївського району закликав керівник центру допомоги учасникам АТО при райдержадміністрації, волонтер Олександр Слісаренко. На офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook він запросив учасників бойових дій взяти участь у засіданні районної Спілки ветеранів АТО. Планується, що у засіданні візьмуть участь голова районної державної адміністрації Олександр Єрохін та голова районної ради Сергій Карпеченко, а також очільники профільних галузей райдержадміністрації, астанов та організацій району.
Засідання відбудеться 15 серпня цього року о 10 годині у залі засідань районної ради (вул. Покровська, 145, 3 поверх). Наразі обговорюються питання порядку денного чергового засідання районної  Спілки ветеранів АТО. Внести пропозиції з обговорення проблемних питань учасників бойових дій, членів сімей загиблих учасників АТО, а також  пропозиції щодо шляхів подолання проблем, критичні зауваження  можна за телефонами  0508762085, 0955979301, 0956003303.
У своєму зверненні до учасників бойових дій — мешканців населених пунктів району,  Олександр Слісаренко закликав проявити ініціативність заради спільного майбутнього та об'єднання зусиль у вирішенні проблемних питань.
"Прохання до всіх учасників АТО Горностаївського району відвідати засідання спілки ветеранів АТО, яке відбудеться 15 серпня. Шановні ветерани, ми не зможемо вирішити ваші проблеми без вашої участі, ваше майбутнє залежить від вас.  Довідки за телефонами: 0508762085, 0955979301, 0956003303”, - написав Олександр Слісаренко у своєму зверненні до користувачів соціальної мережі.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: