Херсон °C

У Бериславському районі з візитом делегація зі Швеції

Новости » Общество
0
Сьогодні голова РДА Олександр Гомон, перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш за участю громади села Зміївка, а також Зміївського, Новорайського, Червономаяцького та Милівського сільських голів провели зустріч із шведською делегацією по презентації у міжнародному проекті з питань розвитку демократії, сільського господарства та туризму.
Олександр Гомон ознайомив гостей із соціально-економічним розвитком Бериславського району та окреслив шляхи щодо впровадження процесу децентралізації. Варто зазначити, що іноземні гості також відвідали село Зміївка, де проживають етнічні шведи та поспілкувалися з тамтешніми представниками шведської спільноти.
Крім цього, гості зі Швеції відвідають шато князя Трубецького, що у селі Веселе. Таким чином, шведи хочуть оцінити можливості розвитку туризму в районі та оцінити місцевий бізнес. Головним питанням у міжнародному проекті, який впроваджуватиме Швеція спільно з місцевими громадами Бериславщини має стати децентралізація.
- Ми поділимося із місцевими мешканцями досвідом, якого Швеція досягла за багато років. Сподіваємося, що українським селам, він зараз знадобиться, - розповіла представниця шведської делегації Софія.
Шведи розповіли мешканцям Бериславщини, що ще у далеких 50 роках минулого століття вони почали об'єднуватися у громади. У 70-тих роках з великого району утворилося 13 громад, нині - це одна велика об'єднана громада. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: