Херсон °C

Записатися до лікаря на прийом можна буде через "Медпортал"

Общество, Здоровье
1
Останнім часом Херсонщина стала одним із лідерів серед регіонів України за темпами впровадження прогресивних онлайн-сервісів у сфері охорони здоров’я. Визначальним фактором у цьому процесі став запуск ініційованого Херсонською обласною державною адміністрацією проекту зі створення електронної медичної картки. Інноваційна система дає можливість громадянам отримати більш якісну допомогу, через Інтернет записатися на прийом до лікаря, замовити цифровий рецепт і різного роду довідки, проконтролювати витрачені на лікування кошти та дії медиків. З іншого боку усі необхідні відомості про хворого, які містяться на електронній картці, дозволяють лікарям віддалено знайомитися з історією хвороби пацієнта, комплексно вивчати стан його здоров’я, ставити більш точний діагноз. Повідомляє сторінка iGov у Фейсбук. 
Невід’ємною частиною цієї онлайн-системи став запуск веб-сайту «Медпортал», за допомогою якого через персональний онлайн-кабінет можна дистанційно записатися на прийом до лікаря, обравши зручний час. Можливість скористатися таким вкрай актуальним сервісом надаватиме також портал електронних державних послуг iGov. Наразі його херсонська команда спільно з Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації та розробниками сайту «Медпортал» проводять відповідні консультації і тестування. 
Наразі на сайті працює тільки запис до деяких лікарів Білозерського району.  
Loading...

1 комментарий

Dgonik 19 сентября 2019 10:47
Фигня это слабо сказано.целый час сидел искал так и не нашёл.Если вы водите электронную регистрацию,то делайте так чтоб люди не ругались на вас.А в данный момент засуньте её себе в ж....
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: