Херсон °C

В.Короленко презентував програму «Електронна медицина»

Общество, Здоровье
0

В.Короленко презентував програму «Електронна медицина»Сьогодні у стінах Херсонської облгосадміністрації проходить робоча зустріч керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради з керівництвом Хмельницької обласної ради, яка присвячена питанню впровадження інноваційних методик у сфері охорони здоров’я.

Тож, директор Департаменту охорони здоров'я Херсонськоі ОДА Виктор Короленко презентує Програму «Електронна медицина» для колег та керівництва Хмельницької обласної ради. На сьогодні Херсонщина єдина, де успішно реалізовано власну програму. Хмельничани виявили бажання перейняти методику, котру активно розвиває медична команда Віктора Короленка.

Наразі Виктор Короленко презентує хмельничанам, як відкрито, на сайті можна подивитися, як працює програма "Доступні ліки". Кожен мешканець Херсонщини може подивитися, де і які ліки є.
- Щосереди інформація на сайті обновлюється, це і те, що ми називаємо доступним, - каже Віктор Короленко. - Я, як керівник Департаменту, також бачу, що відбувається у сфері, мені не потрібно чекати звітів.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: