Херсон °C

В Новотроїцькому районі продовжують ремонтувати дороги

Новости » Общество
0
В Новотроїцькому районі продовжують ремонтувати дорогиВчора під час робочої поїздки заступник голови ОДА Олександр Адамчик перевірив хід ямкового ремонту доріг у Новотроїцькому районі на відрізку ділянки Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ.
«Дорожнє покриття було пошкоджено внаслідок переміщення вантажівок з понаднормовою вагою. Це відзначають і фахівці служби автодоріг області. Питання буде вирішено при умові встановлення запланованих 9 контрольних вагових комплексів у Херсонській області, в тому числі і на Новотроїцькому напрямку», - повідомив заступник голови ОДА.
Також, як зазначив Олександр Адамчик майбутнє доріг Херсонщини у створенні Державного дорожнього фонду, завдяки якому фінансування на ремонт та будівництво доріг може зрости у декілька разів.
З початку року у Новотроїцькому районі на 4 ділянках доріг було здійснено ямковий ремонт на 1614 м2 на загальну суму 612 тис. грн.
Довідково
Законопроект № 4015 а «Про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі», який було проголосовано має запровадити розподіл коштів Державного дорожнього фонду таким чином: 60 % – на фінансування будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування державного значення, 35% – на фінансування будівництва і утримання доріг місцевого значення, а також 5% – на фінансування заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: