Херсон °C

Що буде з Херсонським театром ляльок?

Новости » Общество
0

Що буде з Херсонським театром ляльок?Сьогодні у облраді відбулася нарада за головуванням Владислава Мангера з питань кричущого стану справ з ремонтом Херсонського театру ляльок. На нараду було запрошено, керівництво театру, депутати профільної комісії облради, фахові працівники, юристи, інформує прес-служба Херсонської облради.

Історія почалася ще з серпня цього року, коли був оголошений тендер на виконання робіт. Тендер, через систему "Прозоро” виграв підрядник, вартість послуг якого в рази перевищувала справжню ринкову вартість робіт. Аби унеможливити перемогу у тендері решті більш вигідних конкурентоспроможних підрядників, в документах було передбачено умову про відсутність авансових платежів на виконання робіт . Це відбило охоту у решти конкурентів. Зрозуміло, для "переможців тендеру ” ця умова не стала перешкодою. Відразу після виграшу тендера, додатковою угодою авансові платежі були передбачені. Таким чином вартість тільки ремонту склала понад 8 тисяч 737 гривень за квадратний метр.

"При тому, що ринкова вартість будівництва нового житла "під ключ” в Херсоні зараз тримається на рівні 6 тисяч 500 гривень”. Тобто ремонт існуючої будівлі у цього підрядника майже на 50 відсотків дорожчий, аніж будівництво «з нуля», – відмитив головуючий Владислав Мангер.

Це лише одне порушення, серед низки інших. Скажімо, підписання документів директором театру на лікарняному. За той же сумною традицією, дізнавшись про нараду, директор захворів такою мірою, що від учорашнього обіду назначив замість себе виконуючого обов’язки директора театру.

На нараді було вирішено:

-терміново відсторонити від управління нинішнього директора та головного бухгалтера театру;

-взяти питання під контроль юристів та зробити висновки з метою доведення нікчемності заявлених тендерних умов, що призвели до перемоги «найдорожчих» підрядників;

-звернутися у правоохоронні органи на предмет притягнення до відповідальності порушників;

– до 16.00, цього ж дня (6 жовтня 2017 року) провести повторну нараду з новопризначеним керівництвом з метою термінового усунення порушень, та продовження ремонту театру віповідно до законних норм.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: