Херсон °C

На авіарейс «Херсон-Київ» квіток можна купити через ПриватБанк

Новости » Общество
0

29 жовтня частота польотів на лінії Херсон-Київ збільшується у два рази - додаткові авіарейси будуть здійснюватися у денний час. Вильоти з Києва до Херсона заплановані на 10:35, повернення з Херсона до Києва - о 16:55. ПриватБанк уже відкрив продаж квитків на нові рейси.

Завдяки розбудові аеропорт «Херсон» відкрив щоденний регулярний рейс сполученням "Київ-Херсон-Київ” 14 квітня цього року. Рейс до Києва став другим регулярним напрямком аеропорту після Стамбула, куди з 2014 року літає Turkish Airlines.

Херсонська філія ПриватБанку продає квитки без комісій і сервісних зборів. Квиток можна оплатити карткою на сайті bilet.pb.ua, у Приват24, за телефоном 3700 або готівкою в будь-якому відділенні. У разі оплати карткою ПриватБанку Ви отримуєте до 5% від вартості квитка на рахунок «Бонус Плюс». Оплатити квиток можна частинами (сервіс «Миттєва розстрочка» – до 10 платежів). У разі затримки або скасування рейсу ПриватБанк повертає до 100% від вартості квитків за послугою «Компенсація вартості рейсу».

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: