Херсон °C

Тавричанська ОТГ витратила субвенцію на розвиток медицини в громаді

Новости » Общество
0
Регіональні фахівці Асоціації міст України в Херсонській області провели виїзну консультацію в Тавричанській сільській об’єднаній територіальній громаді з питань напрацювання Стратегічного плану розвитку ОТГ. Про це повідомляє Децентралізаційний марафон у Фейсбук.
В Тавричанській ОТГ нині ставку роблять на розвиток освітньої та медичної мережі. Невипадково саме на розвиток місцевої медицини тут вирішили витратити цьогорічну інфраструктурну субвенцію. Зі слів голови ОТГ Юрія Гречки, кошти спрямували на реалізацію проекту із забезпечення центру ПМСД новітнім обладнанням. Невдовзі тут отримають УЗД-апарат та стаціонарний флюорограф. Левову частину з 3,8 млн. грн. субвенції вирішили спрямувати на придбання автомобіля «швидкої».
- Наступного року треба буде вирішувати питання з нестачею шкільного транспорту. З формуванням освітнього округу навантаження зросте в рази – старшокласників на підвезенні до опорної школи стане ще більше, - ділиться розрахунками сільський голова.
Комісія з напрацювання стратегії розвитку громади тут тільки почала працювати. Робота на чіткий результат сьогодні цікавить кожного мешканця об’єднаної громади. Тож документ має бути насамперед прагматичний. Уже сьогодні громада може запропонувати потенційним інвесторам земельні ділянки під розміщення сонячних батарей. Головне, щоб у процесі експлуатації та обслуговування сонячної станції використовувалася ще й місцева робоча сила.
Визначаються у громаді і з послугами, які б місцеві мешканці хотіли отримувати на місці, а за якими могли б їздити в Каховку – центр району. Те, що такої необхідності дедалі виникатиме все менше, тут переконані. Тому поспішають створювати, приміром, власний центр ПМСД. На заваді поки що стає кадровий голод у цій сфері та недостатнє транспортне сполучення. Але це лише справа часу, запевняють у сільській раді. У перспективі тут навіть планують відкрити власний стаціонар.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: