Херсон °C

О.Співаковський: "Сучасний університет отримав сучасний спортивний майданчик"

Новости » Общество
0

О.Співаковський: "Сучасний університет отримав сучасний спортивний майданчик"Нарешті це сталося! Вчора у Херсонський державний університет урочисто відкрито новий спортивний майданчик - просторий, багатофункціональний, з сучасним штучним покриттям. Це найкращий подарунок провідному вишу півдня України до його сторіччя, який тільки можна собі уявити! Хоча по-справжньому оцінити, наскільки визначною є ця подія для студентів та викладачів #ХДУ, та й в цілому для нашого міста, здатен, мабуть, лише той, хто знає, яким був старий університетський спортмайданчик. Власне, це була лише назва:((
Про новий, добре обладнаний майданчик для занять фізкультурою та спортом мріяли кілька поколінь наших спудеїв. І от 11 жовтня 2017 року ця мрія нарешті здійснилася. Вона стала реальністю завдяки цільовій субвенції у розмірі 1,5 млн.гривень, яку виділив український Уряд.
Порадіти за студентів та викладачів ХДУ, привітати їх зі святом сьогодні прийшло чимало поважних гостей — голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, депутати обласної та міської ради, представники спортивної громади міста. Звучало чимало гарних слів, побажань успіхів у навчанні і спорті.
Про те, що ще два місяці тому на цьому місці були зроблені тільки перші розмітки, про те, як заважала мінлива херсонська погода у такий чудовий сонячний день нікому навіть не хотілося згадувати... Бо головне — це сталося! Сучасний університет отримав сучасний спортивний майданчик. Так і має бути. Подібні спортивні майданчики взагалі-то повинні стати стандартом для навчальних закладів. Українська молодь має бути не тільки освіченою, а й здоровою. І добре, що сьогодні це нікому не потрібно доводити.
Щиро вдячний Уряду на чолі з Volodymyr Groysman, для якого молодь, її освіта та здоров'я, є не меншим пріоритетом, ніж модернізація армії чи пенсійна реформа І окрема подяка Президенту України Петро Порошенко, який на зустрічі з освітянами особливо наголосив на тому, що освіту потрібно розглядати не як витратну, а як інвестиційну складову, як внесок у майбутнє.

Народний депутат України Олександр Співаковський 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: