Херсон °C

Директора КП «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат аграрного комплексу» поки не обрали

Новости » Общество
0

У обласній раді відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат аграрного комплексу».

На цю посаду претендували двоє Сергій Головченко та Сергій Гриненко. Перший працює заступником директора КП, а інший - пенсіонер. Бурхлива дискусія розгорнулася навколо існування самого КП.

За останній рік комбінат випустив 168 осіб. Однак депутати облради впевнені, що реально цих фахівців ніхто не взяв на роботу. У комбінату крім інших проблем є ще й борги по зарплаті в 120 тисяч гривень. До кандидатів у депутатів теж виникло багато питань. Адже Сергій Головченко запропонував лише відкрити філію комбінату в Іванівці, а Сергій Гриненко працював довгий час керівником КП «Арабатська стрілка», «Генічеська гірка» та був радником губернатора Миколи Костяка. Останній зі своїми завданнями не справлявся, на думку членів конкурсної комісії. Рішення депутатів обласної ради було наступним: думки під час голосування розділилися. Питання про обрання директора буде обговорено повторно.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: