Херсон °C

Щира допомога маленьким «сонечкам»

Новости » Общество
0

Щира допомога маленьким «сонечкам»Забезпечити всіх бажаючих дошкільною освітою нині не так просто. Проблема черг до дитсадків у місті повільно перейшла до сільської місцевості. Звісно, те, що малюків народжується більше – це добре. Тому дитячий садочок лишається спасінням для батьків та чудовим місцем для соціалізації дитини.

Проблеми з чергами поки що не має у Подо-Калинівському ДНЗ «Сонечко». Нині тут повністю укомплектований садочок – сюди ходять 60 дітлахів. Одна з груп – ясельна, дві інші – садові. Садочок минулого року відсвяткував 30-річчя, і попри це його стан – досить задовільний.

- Зараз у нас є все для того, аби дітям було комфортно, - розповідає завідуюча ДНЗ Людмила Лимаренко. – Приміщення для групи, спальні, музична та спортивна зали. Цього вистачає як вихователям, так і дітям.

Щира допомога маленьким «сонечкам»

 

 

З опаленням, вікнами та іншими статтями видатків садочку допомагає місцеве самоврядування. Минулого року тут повністю замінили водомережу. А ось все інше матеріально-технічне забезпечення лягає на плечі батьків або спонсорів. Однак в останньому Подо-Калинівському дитсадку пощастило – меценат тут є, співпрацюють з ним вже давно, і допомога від нього йде неабияка. Це депутат Олешківської районної ради, керівник ФГ «Восход» Віктор Пунгін

- Головний спонсор нашого садочка – Віктор Олександрович, – наголошує Людмила Арсентіївна. – Вперше я його побачила багато років тому – я тоді тільки прийшла працювати до садочка. Дивлюсь, стоїть молодий хлопець з купою іграшок для ясельної групи. Тоді він не був депутатом, і ніхто особливо не знав його в районі, а сюрприз приємний дітям все одно прийшов зробити. Зараз вже звісно все по-іншому, але незмінною лишається його спонсорська допомога. Дуже багато обладнання придбано завдяки йому. Стільці у музичну кімнату, музичний центр, новий холодильник, пральна машинка, облаштування літньої альтанки, різноманітні ігрові куточки в групах – це лише невеликий перелік з того, що придбано за спонсорські кошти. А подарунки та цукерки до новорічних свят! Іноді навіть хочеться похвалитися перед колегами з сусідніх районів, що у нас завжди для діток є солодощі на свято. І це знову ж таки – подарунок від головного спонсора. Деколи навіть незручно щось просити, але він сам приїздить і запитує, батьки їздять до нього, домовляються про спільну роботу. Він ніколи не відмовить, і не боїться приходити на всі наші свята. Дехто з місцевих підприємців знає, що приходити на свято з порожніми руками тим паче до дітей – то якось дивно. Тому й сидять тихенько, до нас не йдуть. А ось Віктора Олександровича можна побачити на кожному нашому святі, і звісно він йде з подарунками для дітей. Я гадаю так: якщо людина дає допомогу від щирого серця, то все добро в неї буде примножуватися. А Віктор Пунгін – людина справді щира.

Сьогодні дитсадочок «Сонечко» ще чекає на те, що за бюджетні кошти їм облаштують ґанок. Окремої розмови заслуговують дитячі майданчики. Видно, що до кожного з них доклали зусиль дорослі.

- Майданчики – це все руками батьків. Встановлення, фарбування і всі інші роботи роб­лять наші тата й мами. Співпраця в нас досить тісна, і ми з колективом чудово розуміємо це – адже дорослі працюють тут тільки для того, щоб дітям було краще. Звісно, що, наприклад, перекриття альтанок – це вже робота професіоналів. І знову ж таки організував ці роботи для нас Віктор Олександрович. Зараз ми сподіваємося, що ще одну альтанку нам перекриють – батьки вже обговорюють кошторис з ним, – наголошує Людмила Лимаренко.

Отож, допомога вихованцям дитсадка – маленьким «сонечкам» – продовжується. Звісно, що ця добра справа – не єдина у довгому списку Віктора Пунгіна. Але вдячність від малюків і повагу від дорослих у цьому навчальному закладі він вже заслужив.

Ольга Краснюк

Олешківський вісник 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: