Херсон °C

Андрій Гордєєв: "Підтримайте медичну реформу"

Общество, Здоровье
0
За даними ВООЗ, щороку вмирає щонайменше 136 тисяч українців, яких можна було б врятувати. Застарілий підхід у медицини призвів до низької тривалості життя наших громадян, проблем народжуваності та стану здоров'я нації в цілому. Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв закликає підтримати медичну реформу:
"Докоріно змінити ситуацію зможе медична реформа, зокрема законопроект «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», який буде поставлено на голосування у Верховній Раді 17 жовтня. Цей документ стосується кожного громадянина нашої України – ваших рідних, близьких, родичів, друзів, сусідів. Адже з підступними хворобами може зіштовхнутися кожний з нас – як житель мегаполісу, так звичайний сільський мешканець.
Тому зараз не можна зволікати і бути байдужими. Треба наважитися на історичний крок - збудувати якісну та справедливу медичну систему для мільйонів українців. Медична реформа дозволить суттєво підвищити якість надання послуг, як у обласному центрі, так і у сільській місцевості.
Я і моя команда віримо, що 17 жовтня народні депутати приймуть медреформу, яка оновить нашу систему охорони здоров’я! Закликаю своїх колег, представників місцевих органів влади підтримати даний законопроект. Нам потрібен результат – кращі медичні послуги та здорові люди! Вже 72 % українців підтримали медичну реформу. Підтримай і ти!", - підкреслює Андрій Анатолійович.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: