Херсон °C

Хрестівська ОТГ перемогла в конкурсі

Новости » Общество
0
У рамках співпраці з Програмою малих грантів Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду в області проведено Конкурс ініціатив громад Херсонщини, який було направлено на запровадження інноваційних підходів та використання відновлювальних джерел енергії (таких як біогаз, сонячна енергія, мікро-гідро та вітряна енергія, включаючи біомасу), а також використання технологій які забезпечують скорочення викидів вуглекислого газу та доступу до низьковуглецевої енергетики.
Як повідомляє сайт Херсонської ОДА, за результатами Конкурсу, керуючись експертною технічною думкою, проектна пропозиція Хрестівської об’єднаної територіальної громади Чаплинського району у співпраці з громадською організацією «Долинська громада» щодо використання альтернативної сонячної енергії для нагріву води у дошкільному навчальному закладі була підтримана у рамках Стратегічної ініціативи ПМГ ПРООН/ГЕФ «Супутні вигоди доступу до низьковуглецевої енергетики».
Проектною пропозицією передбачено встановлення сонячних колекторів у Надеждівському ясла-садку «Калинка», які будуть підігрівати й підтримувати температуру води в групах, пральні та харчоблоці. На сьогоднішній день заклад відвідує 69 дітей. Встановлення сонячних колекторів у дитячому садку – це демонстраційний проект щодо використання альтернативних джерел енергії на рівні громад. Завдяки реалізації проекту буде забезпечено економію бюджетних коштів на оплату електроенергії, комфортні умови у закладі, а також безпеку для навколишнього середовища.
На сьогодні у рамках проекту ведуться ремонтно-підготовчі роботи для подальшого монтажу нової системи. Завершення робіт планується до кінця 2017 року.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: